Pieczątki ślubne

Stemple ślubne to idealny pomysł, aby ślubna papeteria nabrała indywidualnego charakteru. Świetnie nadają się do udekorowania np. kopert na zaproszenia ślubne lub bilecików przyczepionych do upominków dla gości weselnych.

Stemple ślubne mogą doskonale oddać charakter małżonków poprzez multum możliwości stylistycznych, dzięki czemu każda pieczątka ma swój osobliwy charakter. Najpopularniejszymi motywami są motywy florystyczne w różnych kombinacjach, dzięki czemu każda pieczątka ślubna jest niepowtarzalna. Pieczątki ślubne są imienne i posiadają na sobie datę ślubu, dzięki czemu ten niezapomniany dzień pozostanie w pamięci wszystkich na dłużej. Jest to coś niepowtarzalnego i stylowego, co z pewnością uczyni zaproszenia ślubne lub prezenty bardziej zaskakującymi i estetyczniejszymi. Stemple wykonane są one z najlepszej jakości materiałów.

Stempel ślubny to dedykacja, jasny afisz mówiący o decyzji wspólnego przejścia przez resztę życia, jawna deklaracja swoich uczuć i oddania. Posiadanie takiej pieczątki z pewnością sprawi, że ślub będzie posiadał stylowy i nieszablonowy charakter. Jeśli chcecie się wyróżnić to stemple ślubne są zdecydowanie czymś dla Was. Stemple ślubne, to również wspaniała pamiątka poprzez swoją wartość sentymentalną i estetykę ich wykończenia, dzięki czemu będą doskonałą dekoracją przypominającą małżonkom o tym wyjątkowym dniu, w ich nowo uwitym gniazdku. Jeśli szukacie pomysłu, w jaki sposób stworzyć aurę wyjątkowości, to przyozdobienie papeterii jest bardzo rozsądnym i nietuzinkowym wyjściem. Oryginalne wzory z pewnością podkreślą charakter wydarzenia, a zaproszeni goście będą pod wrażeniem nieprzeciętności otrzymanych zaproszeń.

Pieczątka ślubna w prezencie

Pieczątki ślubne równie dobrze sprawdzą się jako prezent dla młodej pary, jako coś upamiętniającego tę jedną z ważniejszych w życiu datę. Świetna stylistyka i niebanalne wykończenie sprawią, że taki prezent będzie czymś zupełnie wyjątkowym, czymś, czego nowożeńcy nie mogą się spodziewać, więc nie będzie to kolejny nudny prezent „na nową drogę życia”. Kupując stempel ślubny jako podarunek pokażesz, że Twoje podejście do młodej pary jest bardzo uczuciowe i jak bardzo ten dzień jest dla Ciebie ważny.