"Tworzenie i umiłowanie piękna daje możliwość odczuwania szczęścia."

- Walter Gropius


ANABU – Ania & Dawid – dream team w domu i w pracy. Małżeństwo niedoskonałe 😉

ANABU powstało z potrzeby zmiany i potrzeby uwolnienia swojej kreatywności w sposób niczym nieograniczony 😉

W naszej pracowni zajmujemy się wykonywaniem personalizowanych stempli ex libris do oznaczania księgozbiorów oraz stempli ślubnych. W naszej ofercie znajdują się także pieczątki dla rękodzielników oraz stemple firmowe wykonywane z projektów nadesłanych przez klientów.

W imię zasady, że piękno tkwi w prostocie, staramy się, żeby nasze produkty były subtelne w swoim wyrazie i charakteryzowały się poczuciem dobrego smaku.

Z wykształcenia pedagog – socjoterapeuta. Przez wiele lat pracowałam w zawodzie czerpiąc inspirację z najbardziej wiarygodnego źródła, jakim jest dziecięcy świat. Dopełnieniem tych obserwacji było pojawienie się naszej córki – Toli.

Kreuję, projektuję, wyznaczam nowe cele. Wymyślam nowe produkty, które powstają w naszej pracowni. Odpowiadam za kontakt z Wami. Pilnuję, żeby Wasze zamówienia docierały do Was bez żadnych przeszkód.

Grafik, fotograf. To on stoi za tym, jak wygląda nasz sklep. Zdjęcia, to oczywiście też jego zasługa. Mózg operacji. Często sprowadza Anię na ziemię, choć sam nierzadko traci poczucie grawitacji 🙂

Odpowiedzialny za przeniesienie pomysłów na stronę graficzną, zdjęcia i kompozycję.

Fajna Pracownia

Z połączenia tych dwóch światów powstał projekt, który łączy się i przeplata każdego dnia.

Nie zawsze się zgadzamy w naszym pomysłach, ale dzięki temu powstają rzeczy, które są wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne.

Chcielibyśmy żeby ANABU kojarzyło Wam się z dobrym smakiem, prostotą, dbałością o szczegóły i personalizacją każdego zamówienia.