Poznajmy się!

ANABU – Ania & Dawid – dream team w domu i w pracy. Małżeństwo niedoskonałe 😉

ANABU powstało właściwie z potrzeby zmiany i potrzeby uwolnienia swojej kreatywności w sposób niczym nieograniczony ;).

W naszej pracowni zajmujemy się wykonywaniem personalizowanych stempli ex libris do oznaczania księgozbiorów, stempli ślubnych, drewnianych dekoracji ślubnych. W naszej ofercie znajdują się także dekoracje oraz akcesoria dla dzieci, jak również upominki dla najbliższych na różne okazje. W imię zasady, że piękno tkwi w prostocie, staramy się, żeby nasze produkty były subtelne w swoim wyrazie i charakteryzowały się poczuciem dobrego smaku.

Ania – Osobista żona Dawida.

Z wykształcenia pedagog – socjoterapeuta. Przez wiele lat pracowałam w zawodzie czerpiąc inspirację z najbardziej wiarygodnego źródła, jakim jest dziecięcy świat. Dopełnieniem tych obserwacji było pojawienie się naszej córki – Toli.

Szyję, projektuję, łączę kolory i faktury. Wymyślam nowe produkty, które powstają w naszej pracowni.

Dawid – Osobisty mąż Ani.

Grafik, fotograf. To on stoi za tym, jak wygląda nasz sklep. Zdjęcia, to oczywiście też jego zasługa. Mózg operacji. Często sprowadza Anię na ziemię, choć sam nierzadko traci poczucie grawitacji 🙂

Odpowiedzialny za przeniesienie pomysłów na stronę graficzną, zdjęcia i kompozycję.

Z połączenia tych dwóch światów powstał projekt, który łączy się i przeplata każdego dnia.

Nie zawsze się zgadzamy w naszym pomysłach, ale dzięki temu powstają rzeczy, które są wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne.

Chcielibyśmy żeby ANABU kojarzyło Wam się z dobrym smakiem, prostotą, dbałością o szczegóły i personalizacją każdego zamówienia.