Personalizowane prezenty dla dzieci - nasze propozycje!

Prezenty dla dzieci – to nigdy nie był prosty wybór;)

Prezenty na pierwsze urodziny, baby shower, chrzest, na odwiedziny lub święta. Ich zakup to nierzadko trudna, okupiona wielogodzinnymi poszukiwaniami decyzja, przed którą staje każdy z nas. Będąc gościem na przyjęciu urodzinowym, bliskim znajomym, kimś z rodziny czy rodzicem chrzestnym zawsze chcemy być oryginalni w wyborze prezentu. Zależy nam, aby podarunek był oryginalny i podobał się zarówno obdarowanemu, jak i jego rodzicom.

Dlatego wydaje nam się, że warto zwrócić uwagę na wyroby z drewnianej sklejki. Drewno w tej postaci jest wdzięcznym, ciepłym i bardzo przytulnym materiałem, który doskonale nadaje się na personalizowane prezenty dla dzieci. Dostępne w naszym sklepie personalizowane dekoracje i akcesoria, to niepowtarzalny upominek, który ubarwi bajkowy pokój dziecięcy w stylu eko. Ich uniwersalność, to oczywiście dodatkowy atut. Dekoracja pokoju sprawi radość nie tylko dziecku, ale również jego rodzicom.

Dekoracja pokoju sprawi radość nie tylko dziecku, ale również jego rodzicom.

Łapacze snów z imieniem dziecka

Dziecięce sny są pełne emocji, nie zawsze dobrych. Łapacz snów, podążając za indiańską filozofią, chroni przed złymi myślami i odgania koszmary. Sieć niteczek przepuszcza jedynie piękne sny, nie pozwalając złym wejść do dziecięcej sypialni. Oczywiście nie musimy w to wierzyć, ale fakt jest taki, że kolorowe wstążki i piórka, korespondujące z naturalnym, drewnianym krążkiem z wygrawerowanym imieniem dziecka, stanowią doskonałą ozdobę na ścianę pokoju dziecięcego.

Łapacze snów są dostępne z pełnym i ażurowym krążkiem, w wielu wersjach kolorystycznych, które możemy dopasować zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Łapacz snów może pełnić również formę metryczki i pamiątki z narodzin.

personalizowane prezenty dla dzieci - łapacze snów

Wszystkie łapacze snów znajdziesz >>> TUTAJ <<<

Organizery na spinki stanowią idealne personalizowane prezenty dla dzieci

Spinki, spineczki, wsuweczki… Kto, mając małą córeczkę, nie zna wciąż gubiących się w czeluściach pokoju akcesoriów do włosów? Personalizowany organizer na spinki pozwoli nam zachować porządek, a dodatkowo pięknie ozdobi ścianę pokoju małej księżniczki.

Oryginalny organizer na spinki do włosów dla dziewczynki, to rozwiązanie częstego kłopotu niełatwych do odszukania i ciągle gdzieś się chowających spinek. Wykonany z naturalnej sklejki drewnianej pasuje do każdego wystroju. Można z łatwością przywiesić go na ścianie na przykład za pomocą taśmy mocującej. Ozdobne tekstylne tasiemki w neutralnych kolorach ładnie wyeksponują spineczki, które można w dowolny sposób posortować, przypinając do wybranej taśmy. Zakończenie tasiemek kółeczkami ze sklejki zapobiega ich zaplątaniu oraz pomaga zachować porządek.

Organizery jako personalizowane prezenty dla dzieci można dodatkowo dopasować do obdarowanego dziecka – dostępne są w różnych kształtach, nawiązujących do zainteresowań obdarowanej. Są to m. in. chmurka, królewska korona, klucz wiolinowy, gitara czy króliczek. Na każdym produkcie możemy wykonać dowolny napis.

personalizowane prezenty dla dzieci - organizer na spinki

Wszystkie organizery na spinki znajdziesz >>> TUTAJ <<<

Girlandy, zawieszki, naklejki i proporczyki

Ozdobienie dziecięcego pokoju dopełni personalizowany prezent w postaci drewnianej girlandy. Dostępne w kształcie proporczyka lub trójkąta, umożliwiają umieszczenie dowolnego napisu, zarówno samego imienia, jak i okolicznościowego np. z okazji urodzin. Inną interesującą ozdobą są drewniane zawieszki z imionami dopełnione subtelnymi grafikami. W końcu drewniane naklejki, które możemy zawiesić zarówno na ścianie, jak i przy łóżeczku czy drzwiach pokoju.

Do ostatniego zadania doskonale spiszą się także specjalnie przygotowane do tego celu tabliczki na drzwi, w prostokątnym kształcie i z interesującymi grawerami.

personalizowane prezenty dla dzieci - girlanda z imieniem dziecka

Pudełka na skarby i ramki z dedykacją

Każdy ma swoje skarby, a dziecięcy świat obfituje w przedmioty, które należy przechowywać w bezpiecznych warunkach. Do tego celu idealnie sprawdzi się magiczna, drewniana skrzyneczka z grawerem na wieczku. Pudełko na pamiątki / skarby w prostokątnym kształcie to także dobry pomysł na sprezentowanie zdjęć z wyjątkowego dnia, sesji noworodkowej czy chrzcin. Pozostając w fotograficznym klimacie, zachęcamy do zwrócenia uwagi na ramki do zdjęć w różnych wariantach i formatach, do powieszenia lub postawienia. Delikatne i naturalne drewno dobrze wpisze się w każdy wystrój dziecięcego pokoju.

personalizowane prezenty dla dzieci - pudełka na pamiątki

Wszystkie pudełka na pamiątki znajdziesz >>> TUTAJ <<<