Organizer na spinki

Prezenty na pierwsze urodziny, baby shower, chrzest… Ich zakup to nierzadko trudna, okupiona wielogodzinnymi poszukiwaniami decyzja, przed którą staje każdy z nas, wcielając się w gościa, znajomego, rodzinę czy rodzica chrzestnego. Warto zwrócić uwagę na wyroby z drewnianej sklejki. Drewno w tej postaci jest wdzięcznym, ciepłym i bardzo przytulnym, a przede wszystkim bezpiecznym materiałem, który doskonale nadaje się na prezenty dla najmłodszych. Dostępne w naszym sklepie personalizowane dekoracje to niepowtarzalny upominek, który ubarwi bajkowy pokój dziecięcy w stylu eko. Ich uniwersalność, to oczywiście dodatkowy atut. Dekoracja pokoju sprawi radość nie tylko dziecku, ale również jego rodzicom.

Organizer na spinki do włosów dla dziewczynki

Wyjątkowy organizer na spinki, to najlepszy sposób na to, by mała księżniczka zawsze mogła znaleźć ulubione ozdoby do włosów.

Spinki, spineczki, wsuweczki… Kto, mając małą córeczkę, nie zna wciąż gubiących się w czeluściach pokoju akcesoriów do włosów? Personalizowany „spinkownik” pozwoli nam zachować porządek, a dodatkowo pięknie ozdobić ścianę pokoju małej księżniczki.

organizer na spinki

Oryginalny organizer na spinki do włosów dla dziewczynki, to rozwiązanie częstego kłopotu niełatwych do odszukania i ciągle gdzieś się chowających spinek. Wykonany z naturalnej sklejki drewnianej pasuje do każdego wystroju. Można z łatwością przywiesić go na ścianie na przykład za pomocą taśmy mocującej. Ozdobne tekstylne tasiemki w neutralnych kolorach ładnie wyeksponują spineczki, które można w dowolny sposób posortować, przypinając do wybranej taśmy. Zakończenie tasiemek kółeczkami ze sklejki zapobiega ich zaplątaniu oraz pomaga zachować porządek.

Organizer na spinki można spersonalizować z użyciem dowolnego napisu, jaki zostanie wygrawerowany, co pozwala nadać prezentowi wyjątkowego charakteru. Staranne wykonanie, subtelne ozdoby i niebanalny pomysł sprawiają, że organizer na spinki sprawdzi się świetnie w roli prezentu na urodziny i inne ważne okazje. Będzie także stanowił idealną dekorację kącika dziecięcego dla małej księżniczki.

Organizery dostępne są w różnych kształtach, nawiązujących do zainteresowań obdarowanej. Są to m. in. chmurka, królewska korona, klucz wiolinowy, gitara czy króliczek. Na każdym produkcie możemy wykonać dowolny napis.