Magnesy ślubne

Upominki dla gości weselnych, to jedna z wielu spraw, o którą dbają Państwo Młodzi, planując ślub. Co wręczyć przybyłym na uroczystość ślubną? Czym zaskoczyć i jak upamiętnić wspólne świętowanie? Pytań pojawia się wiele, a my pomożemy Państwu wybrać oryginalny upominek dla gości weselnych. W naszej autorskiej pracowni zamówią Państwo niepowtarzalne magnesy ślubne. Każdy z nich posiada personalizację: imiona świeżo upieczonych małżonków, datę ślubu i proste, lecz jakże wymowne słowo: Dziękuję!

Oryginalne i naturalne podziękowania dla gości w formie magnesu

W sklepach z akcesoriami ślubnymi znajdą Państwo magnesy, lecz nie tak piękne i estetyczne, jakie my wykonujemy. Drewniane, niezwykle trwałe, ponadczasowe, minimalistyczne plakietki, wpiszą się w scenerię każdego weselnego przyjęcia. Bez względu na to, czy ślub odbędzie się w bajkowym pałacu, miejskiej restauracji, czy w klimatycznym namiocie w stadninie koni, nasze magnesy zrobią dobre wrażenie na przybyłych. Przypadną do gustu miłośnikom natury i ekologii. Grawerowany napis nie wyblaknie z czasem, jak to ma miejsce w przypadku plastikowych, fabrycznie produkowanych magnesów. Magnesy z naszej pracowni, to oryginalne i trwałe upominki, które sprawią radość Waszym gościom. Niech wasza miłość przetrwa próbę czasu, a nasze magnesy przypomną gościom o szczęśliwych chwilach spędzonych na przyjęciu ślubnym!

Duży wybór kształtów i wzorów na magnesach ślubnych

W naszym sklepie internetowym z dumą prezentujemy drewniane, naturalne magnesy ślubne. Każdy z nich jest precyzyjnie wykonany. Dbamy o najmniejsze szczegóły, o to, by dopasować do siebie kształt drewnianej plakietki, krój pisma, układ inskrypcji oraz delikatne dekoracje. To Państwo decydują, które motywy umieścić na magnesach dla gości. W klasycznej ofercie znajdują się proste, minimalistyczne kształty, które nigdy nie wychodzą z mody i zadowolą gości o najbardziej wybrednych gustach. Oferujemy magnesy w kształcie koła, serca lub heksagonu (sześciokąta). Na każdym z magnesów widnieje inskrypcja – grawer o odcieniu nieco ciemniejszym niż drewniana plakietka. Grawer jest głęboki i dobrze wyczuwalny pod palcami. To prosty, lecz bardzo elegancki kontrast jasnego i ciemnego brązu. Na obrzeżach umieszczamy dekoracyjne motywy. Proponujemy wzory kwiatowe, gałązki z liśćmi, serca, motywy naturalne i folkowe. W magnesie można wykonać otwory o różnych kształtach, np. parę gołębi, symbolizujących miłość, wierność i przywiązanie. Wzory geometryczne idealnie sprawdzają się na magnesach w kształcie heksagonu.

Spersonalizowany magnesy ślubne

Zamawiając magnesy ślubne w naszym sklepie internetowym, podają Państwo swoje imiona i datę ślubu. W zależności od wybranego kształtu, umieszczamy napisy w określonym porządku. Kompozycja jest idealnie zrównoważona, a wszystkie elementy graweru pasują do siebie. Na każdym z magnesów widnieje proste, bardzo wymowne słowo: Dziękuję! Imiona Państwa Młodych wygrawerowane zostaną przy pomocy estetycznej czcionki. Jeśli mają Państwo inne pomysły niż te, które prezentujemy na stronie internetowej, wystarczy napisać w formularzu zamówienia. Dobierzemy kształt drewnianej plakietki, dowolny motyw dekoracyjny oraz napisy wedle życzenia. Każdy z magnesów tworzony jest z pasją i radością, która udzieli się także Państwa gościom.