Łapacz snów dla dzieci

Łapacz snów dla dzieci

Łapacz snów dla dzieci to ozdoba ciesząca się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jedni zaopatrują się w nie, dając wiarę plemionom indiańskim, wierzącym w ich magiczne działanie. Według rdzennych Amerykanów wydzielają one pozytywne fluidy i powodują oddalenie koszmarów sennych. Czy pierwotne wierzenia znad Missisipi i Missouri mają jednak coś wspólnego z rzeczywistością? Choć nauka twierdzi, że nie, jednego łapaczom sennym odmówić nie można – są świetną dekoracją domu. A szczególnie świetnie odnajdą się w pokoiku maluszka, jako niebanalna dekoracja pokoju dziecięcego.

Łapacz snów  – dekoracje na ścianę pokoju dziecięcego

Łapacze snów będące w ofercie naszego sklepu mogą stanowić niezwykłe i oryginalne wyposażenie wnętrz przeznaczonych dla najmłodszych. Wykonane są ze sklejki pierwszego gatunku o grubości 3mm. Całości dopełniają wspaniałe, wzorzyste, wielobarwne i różnokształtne wstążki oraz aplikacje w postaci drewnianych piórek. Łapacze mogą być podwieszone zarówno na ścianie, jak i stanowić ozdobę łóżeczka bądź kołyski. Delikatna ozdoba z pewnością zainteresuje i uspokoi każdego malucha!

Łapacz snów z imieniem dziecka

Będące w naszej ofercie łapacze snów są personalizowane. Każdy łapacz jest więc oryginalną ozdobą przeznaczoną dla konkretnego dziecka, poprzez wygrawerowanie w drewnianej sklejce napisu z imieniem milusińskiego. Ozdoba może być przeznaczona zarówno dla Stasia, Kasi, Oli, czy też Jasia… Posiadamy też duży wybór aplikacji zdobiących łapacze, w postaci różnych wstążek, koronek oraz drewnianych aplikacji w kształcie  piór, będących nawiązaniem do oryginalnych łapaczy indiańskich, posiadających właśnie pierzaste aplikacje. Łapacz snów dla dzieci świetnie sprawdzi się jako prezent na różne okazje, takie jak urodziny, czy też co raz popularniejsze w Polsce przyjęcia baby shower.

Łapacz snów z imieniem dziecka może stać się pamiątką na lata od ukochanej cioci, wujka, babci, dziadka a nawet rodziców, towarzysząch naszym pociechom już od kołyski. Przy okazji oddalając od nich senne koszmary! Chociaż grupą docelową naszych łapaczy snów są najmłodsi, nie oznacza to, że nie mogą one być świetnym prezentem także dla starszych. Misternie, ręcznie wykonany łapacz snów z słodko brzmiącym napisem Kasia, bądź Szymek z pewnością spisze się także jako prezent dla dorosłej Katarzyny i Szymona.

Indiańska energia w polskim domu

Prezentowane w ofercie naszego sklepu łapacze snów dla dzieci są wyjątkowym połączeniem elementu indiańskiej kultury i tradycji z nowoczesnym oraz barwnym designem. Jako ozdoby tworzone ręcznie, są istnym rękodziełem, zaś solidne materiały i wykonanie gwarantują ich trwałość a także wytrzymałość, co jest szczególnie ważne, jeśli zawisną w pomieszczeniach przeznaczonych dla dzieci. Jeśli zaś dać wiarę indiańskim wierzeniom, nie tylko pięknie przyozdobią pomieszczenie, ale i spowodują, że nasi najmłodsi będą mieć dobre, spokojne i piękne sny, pozbawione strasznych koszmarów sennych.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi personalizowanymi produktami, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla dzieci. Mogą to być np. metryczki, girlandy, pudełka na pamiątki i wiele innych.

łapacz snów dla dzieci